Urządzenia typu PRESSURE SEALER

Urządzenia tego typu integrują w sobie funkcje falcerki (FOLDER) i zaklejarki (SEALER). Formularze utajnione / druki typu Pressure Seal są składane wzdłuż perforacji i zaklejane, tworząc bezpieczną i gotową do wysyłki kopertę. Zaklejanie formularzy następuje wyłącznie pod wysokim ciśnieniem, bez użycia wody i wysokiej temperatury. Urządzenia są trwałe, proste w obsłudze i wymagają niewielkich nakładów serwisowych. Wielkość zależy od modelu i waha się od niewielkich urządzeń nabiurkowych po zintegrowane systemy typu przemysłowego. Dzięki szybkości pracy i niewielkim kosztom serwisowym urządzenia te są szybsze i tańsze w obsłudze od innych urządzeń kopertujących.
Zaklejarki współpracują z papierem ciętym na pojedyncze formularze (do 356 mm długości). Możliwa budowa systemu druku i konfekcjonowania formularzy typu off-line i in-line. Oferujemy szeroką gamę maszyn Pressure Sealer dostosowanych do pracy z formularzami w formacie ciętym.

Systemy IN-LINE

System in-line to system, w którym wybrana drukarka laserowa lub atramentowa jest bezpośrednio połączona z zaklejarką ciśnieniową, tworząc system automatycznego zadruku, złożenia i zaklejenia formularzy w bezpieczną przesyłkę.

W jednym ciągu produkcyjnym otrzymujemy zadruk, złożenie i zaklejenie formularzy różnego typu: kodów PIN, kodów jednorazowych, kopert płacowych, raportów RMUA, faktur, listów do klientów oraz innych.

Po wyjściu z urządzenia otrzymujemy gotową do dalszej dystrybucji (wysyłki pocztowej bądź kurierskiej) bezpiecznie zaklejoną przesyłkę / kopertę. Dzięki zamkniętemu procesowi zadruku i konfekcjonowania  zbędne stają się dodatkowe zabezpieczenia koperty, co sprawia, że rozwiązanie to jest wyjątkowo ekonomiczne.

Zalety systemu:

 • wyjątkowa wygoda i szybkość generowania korespondencji
 • bezpieczeństwo generowanych informacji dzięki integracji urządzeń
 • szybkość generowania
 • wysoka trwałość i czytelność zadruku
 • atrakcyjna wizualnie korespondencja, z możliwością marketingowego wykorzystania
 • bezpieczna technologia klejenia ciśnieniowego
 • brak konieczności stosowania kopert

Polecane aplikacje:

Zobacz urządzenia

Systemy OFF-LINE

System off-line oznacza, że urządzenia tworzące system zadruku, złożenia i zaklejenia korespondencji utajnionej pracują niezależnie od siebie, bez bezpośredniego połączenia.

W takim systemie praca odbywa się etapami:

 1. najpierw następuje zadruk wybranych formularzy utajnionych.
 2. następnie operator / użytkownik odbiera papier z drukarki, układa go i przekłada na podajnik zaklejarki.
 3. finalnie formularze są składane i zaklejane w bezpiecznie zaklejoną kopertę utajnioną.

Zalety systemu:

 • elastyczność w tworzeniu systemu – możliwość wykorzystania posiadanych drukarek do tworzonego zestawu generowania korespondencji
 • wykorzystanie nowoczesnej technologii zadruku laserowego i atramentowego
 • wysoka trwałość i czytelność zadruku
 • szybkość generowania atrakcyjnej wizualnie korespondencji
 • wykorzystanie bezpiecznej technologii klejenia ciśnieniowego
 • brak konieczności stosowania kopert

Polecane aplikacje:

Zobacz urządzenia

Systemy IN-LINE

AS350

AS350 w wersji IN LINE to składarka zaprojektowana tak aby w łatwy sposób sprostać potrzebom jakie stawia generowanie szerokopojętej korespondencji masowej. Urządzenie współpracuje z drukarkami laserowymi wielu firm. Solidne metalowe tace łączące tworzące podstawę zostały  zaprojektowane tak, aby nie było możliwe przypadkowe przesuniecie któregoś z nich. Interface łączący AS350 z drukarką posiada metalową pokrywę zamykaną na klucz dzięki któremu formularze podczas transferu zabezpieczone są przed ingerencją osób trzecich. Składarka posiada czytelny wyświetlacz wraz z licznikiem złożonych formularzy.
Składarka pozwala na pracę z 3 typami złożenia – V, Z lub C. Podczas pracy w trybie in-line składarko-zaklejarka charakteryzuje się predkością do 3 000 tys. szt. na godzinę

Pobierz PDF

MailFinisher 4000/4350

MF4350 to model pracujący tylko w trybie IN LINE. W tym trybie podczas jednego procesu formularz zostaje zadrukowany/złożony/zaklejony. Dzięki szybkim drukarkom – do 60 str/min – zaklejarka może pracować z szybkością 3 600 szt/godz co czyni ten model idelanym dla średnich nakładów korespondencji. Wydajność urządzenia zwiększa kompatybilna drukarka z 2 lub 3 podajnikami papieru/formularzy. Opcjonalnie można wyposażyć urządzenie w dodatkową podstawę oraz większy odbiornik co w połączeniu z dodatkowymi podajnikami drukarki znacząco zwiększa jego produktywność.
Mnogość konfiguracji oraz szeroka kompatybilność drukarek czynią MF4350 liderem w segmencie IN LINE dla średnich nakładów.

Pobierz PDF

MailFinisher 4300

MF4300 to Postmate 3 w wersji IN LINE. W tej konfiguracji działa w trybie automatycznym – zadruk/złożenie/zaklejenie – . W zależności od drukarki może pracować z szybkością do 5 600 szt/godz dzięki czemu staje się wydajnym automatycznym systemem do generowania bezpiecznych kopert.

Pobierz PDF

MailFinisher 6600

MF6600 to model POSTMATE 6 w wersji IN LINE. W tej konfiguracji działa w trybie automatycznym – zadruk/złożenie/zaklejenie. W zależności od drukarki może pracować z szybkością do 6000 szt/godz.

Pobierz PDF

MailFinisher 9500

MF9500 to model pracujący tylko w trybie IN LINE. W tym trybie podczas jednego procesu formularz zostaje zadrukowany/złożony/zaklejony. Dzięki szybkim drukarkom – do 60 str/min – składarka może pracować z szybkością 3 600 szt/godz co czyni ten model idealnym dla średnich oraz dużych nakładów. Wydajność urządzenia zwiększa kompatybilna drukarka z 2 lub 3 podajnikami papieru/formularzy.

Pobierz PDF

MailFinisher L120C

MF120C to system zadruku i zaklejenia zaprojektowany tak, aby sprostać najwyższym wymaganiom jakie stawia generowanie szerokopojętej tajnej korespondencji masowej – w sektorze bankowym, administracji publicznej, dużych działach HR oraz centrach mailingowych. Urządzenie współpracuje z dedykowaną drukarką atramentową Epson z technologią DURABrite. Interface łączący MF120C z drukarką przystosowany jest do odbioru formularzy w trybie krajobrazowym ( po dłuższym boku) dzięki czemu może pracować z szybkością do 100 str min. Pakiet security kit sprawia że obieg formularza jest niewidoczny dla operatora systemu, a proces jego zadruku pozostaje tajny.

Pobierz PDF

MailFinisher L120E

Mailfinisher 120E połączony z kompatybilną drukarką laserową Kyocera TaskAlfa tworzy zestaw urządzeń przeznaczony do obsługi zadań mailingowych o wysokich wolumenach (do max 250 000 sztuk miesięcznie). Zaawansowane technologicznie rozwiązanie umożliwiające szybką, bezpieczną i ekologiczną (brak kopert) produkcję kopert utajnionych typu PIN/PUK/KJ/TAN.

Pobierz PDF

Systemy OFF-LINE

EasySeal VS2

EasySeal VS2 jest najmniejszą składarko – zaklejarką dostępną na rynku. Doskonale sprawdzi się przy małych nakładach w skali miesiąca ( do 1000 sztuk). EasySeal VS2 został zaprojektowany tak, aby składał papier / formularze utajnione – V oraz asymetryczne V. Dzięki temu doskonale nadaje się do składania kopert płacowych, papieru biurowego, faktur, wyciągów itp. Pomimo kompaktowych wymiarów i niewielkiej wagi (zaledwie 10 kg) oferuje ono prędkość zaklejeń ponad 30 sztuk na minutę, a taca podawcza mieści 50 sztuk formularzy.

Pobierz PDF

Officemate 2D

Officemate 2D to kompaktowa i cicha składarko zaklejarka zapewniająca komfort pracy podczas pracy z różnego rodzaju formularzami utajnionymi. Dzięki tej zaklejarce w łatwy sposób można przygotować koperty płacowe, RMUA, faktury, PIT-11, wezwania, ponaglenia, informacje dla pracowników itp. Szybkość pracy, obsługa kilku rodzajów złożeń oraz przystępna cena czynią ten model liderem w segmencie urządzeń do małych  i średnich nakładów korespondencji.

Pobierz PDF

Securefold 4170s

Securefold 4170s to wysokowydajne urządzenie do obsługi selfmailerów, kodów PIN/PUK, przesyłek reklamowych itp. Dzięki szybkości do 17 000 szt/godz w ciągu 8 godzinnego cyklu pracy jest w stanie bezproblemowo wygenerować do 136 000 szt bezpiecznych dokumentów. Szybkość pracy oraz trwałość podzespołów to główne zalety tego urządzenia.

Pobierz PDF

Postmate 3

POSTMATE 3 – to nowoczesne i kompaktowe urządzenie przeznaczone do rosnących potrzeb biur w przekazywaniu poufnych danych takich jak paski płacowe, RMUA, faktury, PIT-11, wezwania, ponaglenia itp.

Pojemny automatyczny podajnik oraz szybkość pracy do 6000 szt/godz zapewniają sprawne przygotowanie bezpiecznej korespondencji. Opcjonlany automatyczny odbiornik ułatwia konfekcjonowanie gotowych kopert.

Dzięki opcji IN LINE pozwala na stworzenie wydajnego automatycznego systemu obsługi tajnych kodów. Znakomicie sprawdzi się także przy dużych nakładach pracowniczych pasków płacowych.

Pobierz PDF

Postmate 5

POSTMATE 5 jest kompaktowym urządzeniem, które zapewnia prostą obsługę oraz bardzo dobrą jakość klejenia.  W krótkim czasie pozwala na przygotowanie pasków płacowych, kodów PIN, PUK, KJ oraz innych dedykowanych aplikacji.

Pobierz PDF

Postmate 6

POSTMATE 6 dzięki podajnikowi na ponad 700 arkuszy, unikalnemu systemowi pobierania (FRR) oraz prędkości pracy do 9 000 szt/godz staje się wysokonakładowym urządzeniem na którym przygotowanie dużej ilośći bezpiecznych kopert zajmuje niewiele czasu. Pojemny automatyczny odbiornik ułatwia konfekcjonowanie gotowych kopert.

Dzięki tym aututom okazuje się doskonałym urządzeniem dla wszystkich zainteresowanych szybkim, wygodnym i bezproblemowym generowaniem korespondencji seryjnej.

Dzięki opcji IN LINE pozwala na stworzenie bardzo wydajnego automatycznego systemu obsługi tajnych/bezpiecznych formularzy typu PIN, PUK itp. Znakomicie sprawdzi się także przy dużych nakładach pracowniczych pasków płacowych.

Pobierz PDF

PS600

PS600 z łatwością obsługuje duże oraz bardzo duże nakłady dzięki czemu doskonale sprawdzi się w centrach mailingowych i departmentach dystrybucji korespondencji przedsiębiorstw.

Uniklany system BSFS – dolne ciśnieniowe pobieranie formularzy – pozwala na doładowywanie papieru podczas pracy zaklejarki, dzięki czemu możliwe jest nieprzerwane gerenerowanie wysyłek z szybkością do 18 000 szt/godz. !

Pobierz PDF

PostMate 6 HD

POSTMATE 6 HD powstał w odpowiedzi na rosnące potrzeby centrów mailingowych, sektora bankowego oraz dużych działów HR. Dzięki szybkości pracy nawet do 13 000 szt/godz pozwala w krótkim czasie na przygotowanie dużych zadań mailingowych Dzięki dwóm silnikom o dużej mocy nakłady przekraczające 350 000 szt/mc nie stanowią problemu dla tego urządzenia.

Pobierz PDF

PS10

PS10 został zaprojektowany do małych nakładów. Łatwa obsługa, pojemna taca, czytelny panel operatora oraz licznik to główne zalety tego modelu. Dzięki szybkości pracy do 2 500 szt/godz pozwala w krótkim czasie na przygotowanie kopert płacowych, kopert z kodami oraz podobnych aplikacji.

Pobierz PDF

PS35

PS35 obsługuje małe i średnie nakłady bezpiecznych kopert. Model ten wyróżnia się pojemną tacą podawczą, łatwą obsługą, czytelnym panelem operatora wraz z licznikiem oraz niskim poziomem głośności.

Pobierz PDF

PS400

PS400 to składarko zaklejarka pracująca w systemie OFF LINE, która pozwala na pracę z szybkością do 12 000 szt/godz dzięki czemu generowanie dużej ilości bezpiecznych kopert z kodami PIN/PUK, formularzy  reklamowych, wyciągów, faktur itp nie zajmuje wiele czasu. 4 pełne rolki stalowe zapewniają doskonałą jakość klejenia. Pojemna taca oraz automatyczny odbiornik to dodatkowe zalety tego modelu

Pobierz PDF