Dzierżawa / najem urządzeń

Oferujemy najem urządzeń fabrycznie nowych i używanych na okres od 12 do 48 miesięcy wraz z pełną obsługą serwisową. Dajemy możliwość wykupu urządzenia po zakończeniu umowy. Zapraszamy do kontaktu.

Testowe użyczenie urządzeń

Dla wygody naszych klientów dajemy możliwość testowego wypożyczenia wybranych zaklejarek na okres od 3 do 14 dni. W ramach pakietu wypożyczający otrzymuje formularze utajnione do wykonania niezbędnych testów.

Zadruk cyfrowy formularzy utajnionych

Oferujemy opcje poddruku na gotowych już formularzach oraz personalizację, złożenie i zaklejenie korespondencji utajnionej. Ta opcja daje nam możliwość obsługi małych nakładów – już od kilkudziesięciu sztuk formularzy.

Urządzenia używane i refabrykowane

Dajemy możliwość zakupu urządzeń używanych, po generalnym serwisie i testach eksploatacyjnych. Udzielamy gwarancji, często równej gwarancji fabrycznej. Wszystko po to abyście mogli Państwo cieszyć się z naszych rozwiązań po niższych cenach!

Serwis zaklejarek

Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn typu Pressure Sealer. W stałej i doraźnej opiece serwisowej posiadamy urządzenia takich firm jak: Welltec, PFE, PSS, Acson, Moore, Sofrapli. Oferujemy również pełen wybór części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych. Prosimy o kontakt.

Samodzielne czyszczenie rolek przez klienta

W ramach ułatwienia konserwacji maszyny, klientowi który posiada już nasze urządzenie przedstawiamy krótkie filmy instruktażowe jak samodzielnie czyścic elementy (rolki) mające kontakt z zadrukowanymi formularzami.