System utajnionego zadruku

Kodów jednorazowych (KJ/TAN)

Konfekcjonowanie formularzy TAN/KJ w technologii bezpiecznego zadruku laserowego/atramentowego i klejenia ciśnieniowego

 

W naszym rozwiązaniu wykorzystujemy specjalnie przygotowane formularze, wydajne drukarki laserowe lub atramentowe, a także zaklejarki ciśnieniowe razem tworzące system utajnionego zadruku korespondencji.

Dzięki zastosowaniu systemu in-line, w którym kompatybilna drukarka laserowa lub atramentowa jest połączona z jedną z naszych zaklejarek uzyskujemy w pełni automatyczny zadruk, złożenie i zaklejenie korespondencji. Dzięki specjalnym zabezpieczeniom i pokrywom maskującym kody jednorazowe pozostają niewidoczne zarówno w procesie jego zadruku jak i późniejszej dystrybucji.

Formularze TAN/KJ przeznaczone są do zadruku atramentowego lub laserowego na drukarkach cyfrowych oraz do składania i zaklejania na oferowanych przez nas zaklejarkach ciśnieniowych.

Bezpieczeństwo zawartych w przesyłce informacji jest gwarantowane dzięki technologii Pressure Seal. Koperty TAN/KJ są przeznaczone do falcowania typu Z lub C i wyposażone w specjalne paski klejowe. Każda próba nieautoryzowanego dostępu do przesyłek pozostawia trwały ślad na papierze w postaci naderwanego paska papieru. Wrażliwe dane są bezpieczne dzięki zastosowaniu cyfrowej maskownicy, która zapewnia przesyłce poufność.

Zalety naszych formularzy KJ/TAN to:

  • całkowite bezpieczeństwo, dzięki technologii Pressure Seal gwarantowane od momentu zadruku do dotarcia przesyłki do finalnego odbiorcy
  • nowoczesny, szybki i bezpieczny zadruk laserowy lub atramentowy
  • doskonała czytelność kodów
  • wieloletnia trwałość druku
  • możliwość zastosowania zintegrowanej, wyrywanej lub odklejanej foliowanej karty
  • atrakcyjność wizualna, możliwość zastosowania dowolnego wzoru graficznego
  • opcjonalnie możliwość zastosowanie dodatkowych zabezpieczeń- technologii Hydalam lub Fiscode dla potrzeb systemów off-line
  • formularze utajnione w pełni nadają się do wysyłki pocztowej