Karty zintegrowane

Karty zintegrowane do doskonałe narzędzie marketingu bezpośredniego, umacniające relację z Państwa klientami. List informacyjny z aplikacją kartową to dodatkowy nośnik informacji, która pozostaje u klienta na dłuższy czas. Karta zintegrowana to pomysł na przekazanie ważnych informacji klientowi takich jak numer infolinii, konta bankowego, czy informacji indywidualnej.

Ciekawym pomysłem jest zastosowanie kart zintegrowanych jako:

  • kuponów rabatowych, kart członkowskich, kuponów promocyjnych, card-carrier
  • kart klienta w programach lojalnościowych, mailingach
  • karty kodów TAN do autoryzacji przelewów bankowych także jako druk bezkopertowy typu pressure sealer

Wśród szerokiego wyboru gramatury papieru, rodzaju i formatu, list przewodni może posiadać różnorodną kolorystykę, a dołączona do niego karta może być foliowana jedno lub dwustronnie i przeznaczona do zadruku na drukarkach laserowych lub atramentowych. Wyposażona w specjalne pola mogące służyć do umieszczenia zdjęć, kodów kreskowych, hologramów ma zastosowanie przy identyfikatorach czy biletach.

Karta przy personalizacji jednostronnej może być odklejana od aplikacji foliowej, odrywana z listu przewodniego, lub w formie naklejki składana w kalendarzyk, co daje możliwość nadruku na obu stronach karty.

List przewodni poprzez kreację dodatkowej wartości – karty zintegrowanej przyczynia się do wzrostu satysfakcji klienta z jakości oferowanej mu obsługi.

Obrazy