Formularze utajnione pod zadruk igłowy

Formularze poufne PIN

W naszej ofercie znajdują się druki wymagające wysokiego stopnia bezpieczeństwa danych. Spośród bogatej oferty formularzy poufnych proponujemy koperty PIN wykonane w tradycyjnej technologii karbonowej. Produkt w z wykorzystaniem technologii gorącego karbonu zabezpieczony jest dodatkowo maskownicą. Standardowo jest to składanka z trzech lub czterech części w formacie ciągłym z prowadnicami po obu stronach, perforacje wzdłuż i w poprzek, druga i trzecia strona łączona klejem na grzbiecie. Składane w 12’’, o rozmiarach 210 mm x 4” lub 240mm x 4”.

Formularze poufne – listy płac, RMUA

W szerokiej ofercie formularzy poufnych proponujemy Listy Płac – koperty utajnione, które uniemożliwiają dostęp osób niepowołanych do poufnych danych. Przeznaczone pod zadruk na drukarce igłowej w siedzibie klienta.
Standardowa składanka z 3 części (stron) w rozmiarze 210 mm x 6”. Formularze na papierze ciągłym z taśmą z prowadnicami po obu stronach; perforacje wzdłuż i w poprzek; zginane w 12”. Utajnione Listy Płac oferujemy Państwu w wyjątkowo korzystnej ofercie cenowej. Minimalna ilość zamówienia to 1000 sztuk, a czas dostawy do 24 godzin do Państwa firmy.

Na Państwa życzenie produkujemy formularze list płac oraz formularze RMUA 240mm x 12″, w innych rozmiarach także 240mm x 4″, 250mm x 6″, z dowolną ilością kolorów nadruku.

Oprócz tradycyjnej produkcji kopert list płac z wykorzystaniem gorącego karbonu, zapraszamy do zapoznania się z ofertą na formularze na drukach bezkopertowych Pressure Seal.

Obrazy