Formularze PIN

W naszym rozwiązaniu wykorzystujemy formularze  formatu A4, wyposażone w paski klejowe, perforacje wzdłużne i poprzeczne, a także maskujący poddruk.

Formularze PIN/PUK przeznaczone są do zadruku atramentowego lub laserowego na drukarkach cyfrowych oraz do składania i zaklejania na oferowanych przez nas zaklejarkach ciśnieniowych.

Nasze formularze mogą posiadać dowolną kolorystykę. Po złożeniu i sklejeniu druk PIN/PUK ma postać książeczki składającej się z 3 stron. Dostęp do okienka PIN jest możliwy po otwarciu (książeczki) formularza co następuje poprzez oderwanie bocznych i górnego paska klejowego wzdłuż perforacji.

Bezpieczeństwo zawartych w przesyłce PIN informacji jest gwarantowane dzięki technologii Pressure Seal. Koperty PIN są przeznaczone do falcowania typu Z i wyposażone w specjalne paski klejowe.  Reagujący na zaklejanie pod wysokim ciśnieniem specjalny rodzaj kleju daje zdecydowanie lepsze efekty zaklejania niż tradycyjne metody kopertowania przesyłek. Zaklejarki ciśnieniowe, przy użyciu prasy, zaklejają przesyłki zapewniając wysokie standardy bezpieczeństwa. Każda próba nieautoryzowanego dostępu do przesyłek pozostawia trwały ślad na papierze w postaci naderwanego paska papieru. Wrażliwe dane są bezpieczne dzięki zastosowaniu cyfrowej maskownicy, która zapewnia przesyłce poufność.

Zalety naszych formularzy PIN/PUK to:

  • całkowite bezpieczeństwo, dzięki technologii Pressure Seal gwarantowane od momentu zadruku do dotarcia przesyłki do finalnego odbiorcy
  • nowoczesny, szybki i bezpieczny zadruk laserowy lub atramentowy
  • doskonała czytelność kodu/ kodów -możliwość zastosowania dowolnej czcionki
  • łatwość otwarcia okienka PIN, bez zdrapek i stosowania kłopotliwych zabezpieczeń
  • atrakcyjność wizualna, możliwość zastosowania dowolnego wzoru graficznego
  • opcjonalnie możliwość zastosowanie dodatkowych zabezpieczeń- technologii HYDALAM lub FISCODE dla potrzeb systemów OFF-LINE
  • brak konieczności kopertowania
  • w pełni przystosowane do wysyłki pocztowej

Obrazy

Filmy