Formularze kodów jednorazowych (TAN)

W naszym rozwiązaniu wykorzystujemy formularze formatu A4, wyposażone w paski klejowe, perforacje wzdłużne i poprzeczne, a także maskujący poddruk.

Formularze TAN/KJ przeznaczone są do zadruku atramentowego lub laserowego na drukarkach cyfrowych oraz do składania i zaklejania na oferowanych przez nas zaklejarkach ciśnieniowych.

Nasze formularze mogą posiadać dowolną kolorystykę. Po złożeniu i sklejeniu druk TAN/KJ ma postać książeczki składającej się z 3 stron. Dostęp do kodów jednorazowych jest możliwy po otwarciu (książeczki) formularza co następuje poprzez oderwanie bocznych i górnego paska klejowego wzdłuż perforacji.

Bezpieczeństwo zawartych w przesyłce informacji jest gwarantowane dzięki technologii Pressure Seal. Koperty KJ są przeznaczone do falcowania typu Z lub C i wyposażone w specjalne paski klejowe. Reagujący na zaklejanie pod wysokim ciśnieniem specjalny rodzaj kleju daje zdecydowanie lepsze efekty zaklejania niż tradycyjne metody kopertowania przesyłek. Zaklejarki ciśnieniowe, przy użyciu prasy, zaklejają przesyłki zapewniając wysokie standardy bezpieczeństwa. Każda próba nieautoryzowanego dostępu do przesyłek pozostawia trwały ślad na papierze w postaci naderwanego paska papieru. Wrażliwe dane są bezpieczne dzięki zastosowaniu cyfrowej maskownicy, która zapewnia przesyłce poufność.

W przypadku kodów jednorazowych szczególnie polecamy zastosowanie systemu in-line, w którym kompatybilna drukarka laserowa lub atramentowa jest połączona z jedną z naszych zaklejarek w system automatycznego zadruku, złożenia i zaklejenia korespondencji.

Możliwe jest też zastosowanie mniejszych systemów off-line.

Zalety naszych formularzy KJ/TAN to:

  • całkowite bezpieczeństwo, dzięki technologii Pressure Seal gwarantowane od momentu zadruku do dotarcia przesyłki do finalnego odbiorcy
  • nowoczesny, szybki i bezpieczny zadruk laserowy lub atramentowy
  • doskonała czytelność kodów
  • wieloletnia trwałość druku
  • możliwość zastosowania zintegrowanej, wyrywanej lub odklejanej foliowanej karty
  • atrakcyjność wizualna, możliwość zastosowania dowolnego wzoru graficznego
  • opcjonalnie możliwość zastosowanie dodatkowych zabezpieczeń- technologii Hydalam lub Fiscode dla potrzeb systemów off-line
  • formularze utajnione w pełni nadają się do wysyłki pocztowej
  • brak konieczności kopertowania

Obrazy

Filmy